ACTUEEL | Nieuws

6 april 2019 - Paaspresentatie bij de Vrouwenbijbelstudiekring

Het begrijpen is te wonderbaar.
Aan de hand van dit thema verzorgt Linette Trapman met behulp van haar schilderijen meditatieve momenten en diept ze, voor de aanwezige toehoorders, de diverse onderwerpen en achtergronden van haar schilderijen uit.
De drijfveer van Linette is om christenen wakker te schudden en weer bewust te laten worden van wat ‘vanzelfsprekend’ geworden is. Zoals zij zelf verwoordt: “God wees mij een weg. Zo is het schilderen begonnen. Schilderen over de weg die Gods Zoon gegaan is. Niet één keer kon ik het immense lijden van Jezus bevatten. Hoe kon ik de diepte peilen? De pijn en de angst…de eenzaamheid en Godverlatenheid? Door de maanden heen groeide nog sterker de verwondering over dit niet te bevatten lijden, dat voor mij, voor ons, geleden is. Begonnen als een serie werken over lijdenstijd en opstanding, merkte ik dat het verder ging. Als ik Gods ontroerende liefde voor ons wilde uitbeelden, moest het bij de zondeval beginnen. God zoekend naar de mens… door veertig eeuwen geschiedenis heen. Steeds weer vonden mensen de weg naar Hem terug en antwoordden op Zijn vraag: “Hier ben ik, Heer.” Zo is een serie schilderijen ontstaan over het christelijk geloof, beginnend bij ‘Mens, waar ben je?’ en eindigend met ‘Nooit meer nacht’. “

Iedereen is van harte welkom deze bijzondere morgen mee te maken op:
Donderdagmorgen 18 april a.s.
Plaats: ’t Voorhof, Dorpstraat 1 te Krimpen aan de Lek
Tijd: 09.15 - 11.30 uur
Info: 0180522469 of 0180510278

Hartelijke groet en graag tot ziens!
Linette en ons team

Meer nieuws

27 aprilVrouwenbijbelstudiekring: Jezus de Rots
23 aprilFocusdienst 28 april 2019
 VBK zoekt helpende handen
 Krimpens Mannen Weekend 2019
6 aprilPaaspresentatie bij de Vrouwenbijbelstudiekring
 Nacht zonder dak
1 aprilVBK zoekt helpende handen
 
Inloggen
© 2001-2019 Kerkaandelek.nl
Kerkaandelek.nl RSS feeds